Hakkımızda « Medicana Saç Ekimi
  • English
 • 0532 691 60 79

  Hakkımızda

  Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 13 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir.  Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

  Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile (SHKS) tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.

  Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur

  Medicana Sağlık Grubunun birincil amacı; “en gelişmiş ve öncü alt yapıları ve gelişmeleri yakından takip etme” vizyonuyla verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi, uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir.

  Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara (27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) JCI’on akredite ettiği hastaneler olup Medicana Avcılar Hastanesi ve Medicana Kadıköy Hastanesi (Ekim 2017) Amerikan Kalite Topluluğu üyesidir.

  Medicana Sağlık Grubu Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneğinin üyesidir. UNICEF ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından bebek dosta statüsü verilmiştir.

  Sağlıklı, kaliteli ve iyi bir yaşam dileriz.